StřechaChalupáři.cz » Střecha »

Střešní tašky Bramac - patří na chalupu?

Přidat Střecha mezi oblíbená témata mezi oblíbená témata
Autor Střešní tašky Bramac - patří na chalupu?
Čekan

Myslíte, že střešní tašky Bramac patří na venkovskou chalupu? Soused si z nich střechu udělal a já si s výsledkem nejsem moc jistý. Jsou to tašky betonové, pokud se nemýlím, a barevně jedna jako druhá navíc se zárukou barevné stálosti. Tam asi žádná měkká malebnost nevznikne ani časem

Co myslíte? Máte stejný názor? Nebo byste tašky Bramac na střechu chalupy použili s klidným svědomím?
JWK

Nevím teda co si představit pod pojmem venkovská chalupa (poloroubenka z Vysočiny, Jihočeský statek, roubená chalupa v Jesenicku). Ale pokud jde o zděné, kamenné stavení tak není s betonovou taškou žádný problém, naopak je v každém směru lepší než klasická a překonaná pálená taška. Jediná věc která mě napadá pro bobrovku je že s ní lze vytvořit volská oka. Ale jinak je drahá, netrvanlivá, těžká, choulostivá. Ja i polovina vesnice máme beton stejné barvy a spokojenost každého maximální. vizualně naprosto v pořádku, je to vesnice plná starých kamenných statků na jihu Čech.
kotuli

Je to názor "morálky," vkusu a kultury. Samozřejmě chalupa je vaše a když ji nebudete mit prave v chranene oblasti, dejte si na strechu co chcete.
StřechaChalupáři.cz » Střecha »

Střešní tašky Bramac - patří na chalupu?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 


Pohání miniBB®   |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019